ناصر اقبالی رئیس اتحادیه رنگ فروشان تهران با بیان اینکه ارتباط مستقیم و تعامل زیادی با شرکت تعاونی تولید کنندگان و وارد کنندگان رنگ داریم گفت: شرکت تعاونی رابط بسیار خوبی بین تولید کنندگان و توزیع کنندگان بوده و قیمت گذاری را انجام داده به اعضاء ابلاغ می کند.

ناصر اقبالی با اشاره به اینکه اتحادیه هیچگونه دخل و تصرفی در قیمت گذاری ندارد و هر دو هفته یکبار با تشکیل جلسه اطلاعات خود را با شرکت تعاونی مبادله می کنیم گفت: در صنف رنگ فروشان گران فروشی نداریم؛ اما گرانی داریم ؛ چرا که ۷۰ درصد مواد اولیه از خارج وارد می شود و در برخی موارد نیز مانند تیتانیوم از گمرک اصلاً ترخیص نمی شود.

وی ادامه داد: کمبود مواد اولیه باعث شد تا تولید با کندی انجام پذیرد؛ البته حلال ها از شرکتهای پتروشیمی و برخی رزین ها در داخل موجود است، اما انواع پیگمنت ها از خارج وارد می شود شایان ذکر است به جز رنگهای اتومبیل و صنعتی در رنگهای ساختمانی با رکود فروش مواجه هستیم.

اقبالی افزود: در حال حاضر ۷۵۰ عضو با پروانه کسب و حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ عضو بدون پروانه کسب داریم و اخیر در حوزه بازرسی و ساماندهی صنوف بدون پروانه اتحادیه با اداره محترم بازرسی و اماکن تعامل خوبی ایجاد شده است، همچنین با کمک اتاق اصناف و همت هیئت مدیره اتحادیه توانستیم مالیات سنوات گذشته را حل و شامل بخشودگی نماییم

در صنف رنگ فروشان گرانفروشی نداریم؛ اما گرانی داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما